Úterý, 8 listopadu, 2022
novinky

Porovnali jsme McAfee Safe Connect VPN a Bitdefender VPN Free: Jaká VPN je lepší?

Jaká VPN má lepší parametry: McAfee Safe Connect VPN Free, nebo BitDefender? Poměřili jsme obě služby tváří v tvář, konečný výsledek je 7,4/10 vs 8,2/10.

Rychlost stahování a nahrávání McAfee SafeConnect VPN Free – Bitdefender VPN Free, která sviští rychleji?

Přenosová rychlost je jedním z nejdůležitějších parametrů VPN, nevyjímaje McAfee Free VPN a BitDefender.

Průměr měření downloadu u první z testovaných dosáhl hodnoty 127 Mb/s, u druhé 83 Mb/s. McAfee SafeConnect VPN Free byla o 44 Mb/s rychlejší nežli Bitdefender Free VPN.

Z měření vyplynulo, že průměrný upload u McAfee Safe Connect VPN Free dosáhl hodnoty 76 Mb/s. BitDefender VPN Free dosáhla rychlosti 89 Mb/s, kvůli tomu je o 13 Mb/s rychlejší.

Rychlost odezvy byla u první VPN 11 ms. Druhé Bitdefender Free VPN laboratoř naměřila 13 ms. Čím je hodnota odezvy nižší, tím lépe, tudíž McAfee Safe Connect VPN Free se ukázala být o 2 ms horší.

Skóre po první disciplíně recenze McAfee Safe Connect VPN – Bitdefender VPN Free je 7 /10 : 7/10.

Zvládne McAfee Safe Connect VPN Free obejít ochranu Netflixu?

Vysoká rychlost je pro odblokování zahraničního Netflixu důležitá, McAfee Safe Connect Free tuto možnost umí. Pro odblokování stačí u většiny služeb VPN spustit a vybrat zemi, Bitdefender Free VPN zahraniční Netflix odblokovat nedokáže.

Díky VPN lze sledovat i blokovaná YouTube videa, přičemž Bitdefender Free VPN tuto dovednost má. Druhá z porovnávaných VPN funkci odblokování YouTube zvládá.

Mezi další důležité funkce VPN patří ochrana před únikem DNS, multi-hop připojení a blokování reklam. Pro představu McAfee SafeConnect VPN Free nabízí ochranu před únikem DNS a Bitdefender Free VPN zase poskytuje zařazení stránek na whitelist.

V hodnocení funkcí je celkové skóre 7 /10 vs. 6/10.

Jak obstojí McAfee SafeConnect VPN Free v nabídce zemí a serverů?

Nízká nabídka VPN serverů může způsobit nízkou rychlost, McAfee Safe Connect Free má ve správě 2 000 serverů. V seznamu BitDefender jsme napočítali celkem 1 300 serverů. První z dvojice VPN tak nabízí o 700 víc .

Důležitá je také nabídka zemí se servery, u BitDefender Free VPN byl 1. Srovnávaná VPN nabízí 50, tedy o 49 víc. V tomto srovnání tak vítězí .

Prověřte si také počet současně připojitelných zařízení, kterých McAfee Safe Connect VPN Free dokáže 5. Bitdefender Free VPN v jeden moment připojí 10 zařízení. Celý výčet parametrů najdete v článku nejlepší VPN.

Jaké platformy podporuje McAfee Free VPN a jaké podporuje Bitdefender VPN Free?

Podporovaná zařízení patří mezi nejdůležitější parametry při výběru VPN, McAfee SafeConnect VPN Free podporuje Android a zabezpečí přístroje iPhone. Druhá BitDefender Free VPN iPhone iOS ochrání, přístroje s OS Android zvládne krýt.

Sdílení informací o používání VPN uživatelem s policií se řídí zákony země, kde má společnost své sídlo. McAfee Free VPN je registrována v USA. Druhá z VPN v našem porovnání sídlí v Rumunsku.

Appka McAfee Safe Connect Free není v českém překladu, Bitdefender Free VPN česky nastavit lze.

U známkování podporovaných platforem dosáhla McAfee Free VPN bodového součtu 10/10, Bitdefender VPN Free získala hodnocení 10/10.

Cena McAfee Safe Connect Free : BitDefender VPN Free

Bitdefender VPN Free můžete mít zdarma, druhou z VPN můžete pořídit již od 41 Kč měsíčně. Výsledná známka za poměr nabízených funkcí a ceny je 8/10 pro první ze srovnávaných služeb a 10 /10 pro druhou VPN.

Related articles

Comments

Share article

spot_img

Latest articles

Newsletter

Subscribe to stay updated.