Čtvrtek, 2 února, 2023
novinky

Na jaké šperky vsadit? Trendy kousky, které vylepší každý outfit

Doplňky tvoří celek. Někdy stačí hezký náhrdelník k basic tričku a váš outfit bude „on point“.

Náhrdelník v hlavní roli
Určitě jste si všimli, že výrazné chokre či obrovské třpytivé náhrdelníky se objevují v outfitech hvězdných žen. K takovým typem šperků je ideální volit méně výrazné oblečení.

Nemusíte být však nenápadná, pokoje si dejte růžové volánové šaty a vyšperkujte je do oči bijícím šperkem na krku. Nebojte se přidat i výrazné náušnice.

Pokud chcete být středem pozornosti, s takovými doplňky se vám to určitě podaří. Většinou se tyto typy náhrdelníků nosí na speciální eventy, kdy vyniknete nejen díky sexy šatům ale i kvůli honosnosti vašich šperků.

Zlaté kruhy – nestárnoucí klasika
Někdy stačí málo a také zlaté kruhové náušnice z vás udělají dámu. Nosí se různé velikosti ale v poslední době si dámy oblíbily ty menší. Vypadají dobře v kombinaci pouze s obyčejným tričkem a rifľami.Vyniknú iv elegantním looku s lodičkami a šaty.

Jde o neutrální kousek, který z vás dokáže udělat sexy ženu. Můžete je zkombinovat is náhrdelníkem, avšak pěkně vyniknou i samy o sobě bez jiných šperků na vašem těle.

Jemné náhrdelníky a náušnice
Velmi populárními se staly různé druhy jemných náhrdelníků, které tvoří řetízek a nějaký přívěsek. K tomu ženy často kombinují náušnice se stejným vzorem nebo jen jemné tečky či kroužky do uší.

Tyto basic náhrdelníky krásně vyniknou, buď na holém dekoltu nebo na bílém či černém tričku. Hodí se ik tílku a jde o šperk, který nemusíte nikdy sundávat. Hezký, decentní a hodí se každé ženě a mnohdy je tou poslední třešničkou outfitu.

Výrazné prsteny a náramky
Možná jste si všimli, že mnoho žen nosí na rukou několik prstenů či náramků. Někomu se to může zdát přehnané až přímo kýčové, avšak pokud víte jak je kombinovat s outfitem, účesem a make-upem, určitě v takových špercích vzbudíte pozornost.

Je to sexy, ženské, určitým způsob drsné ale o to hezčí. Plné ruce prstenů krásně vyniknou při jednoduchých outfitech, kdy upozorníte právě na ruce a dominantou celého looku budou vaše doplňky.

Pokud máte den, že nevíte co na sebe, zvolte jen černý outfit, přidejte například rifľovku a doslova se ověšte šperky. Pozor na překombinovaných.

Určitě si dávejte pozor, abyste nekombinovali spoustu šperků s oblečením, které je již samo o sobě velmi výrazné, možná příliš barevné nebo vzorované. Třeba v tom najít správný balanc.

barevné
Nemusíte zůstat jen u klasické stříbrné nebo zlaté, zkuste zaexperimentovat nějakou barvou, například neonové náušnice jsou ideálním doplňkem na festivaly či různé párty.

Barevné náramky jsou také vítaným kouskem v outfitu, hlavně pokud jde hlavně o nějaký letní look, který křičí LÉTO. Tehdy klidně sáhněte po zářivých barvách.

Related articles

Comments

Share article

spot_img

Latest articles

Newsletter

Subscribe to stay updated.